Koper

Kraj in čas   župnijska dvorana, sobota ob 20h
Voditelj/Animator   Alojz Suban

Goriška

Kraj in čas   Šempeter pri Gorici, v sredo po večerni maši, pozimi v župnijski dvorani
Voditelj/Animator   Janez Kavčič

Ilirska Bistrica

Kraj in čas   vsako drugo sredo po večerni maši v cerkvi sv. Jurija (poletni čas), oz. v samostanu (zimski čas)
Voditelj/Animator   Niko Čuk
Kontakt   Katja Ceglar, 041 469 475, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled., Ana Štavar Valenčič, 041 782 784, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Slovenska Istra

Kraj in čas   pri Frančiškanih v cerkvi sv. Ane v Kopru, v ponedeljek; zimski čas 19h, letni čas 20h
Voditelj/Animator   Danijel Kekić; duh. asistent: Boštjan Fegic
*Vsak zadnji ponedeljek v mesecu je maša na čast Svetemu Duhu. Maša za ozdravljenje pa enkrat v adventnem in v postnem času.

Spodnja Idrija

Kraj in čas   kapela v župnišču, sreda po večerni maši
Voditelj/Animator   Miro Marinič

Šempas

Kraj in čas   cerkev, sreda po večerni maši
Voditelj/Animator   Joško Tomažič
Kontakt   Danjel Bregar, 040 746 324

Tolmin

Kraj in čas   Župnijska cerkev, torej po sv. maši (poletni čas 19h, zimski čas 18h)
Voditelj/Animator   Niko Rupnik

Vipava

Kraj in čas   Škofijska gimnazija, ponedeljek ob 20h (maj - avgust), 19.30 (september - april)
Voditelj/Animator   Pavel Kodelja

Kako priti do navodil za pot?

Če želite pridobiti navodila za pot od vaše lokacije do lokacije izbrane skupine, to storite tako:

1. V kvadratek "From address" vpišete naslov, kjer se trenutno nahajate.

2. Na zemljevidu kliknete na znak skupine, do katere želite priti (izpisati se morajo podatki o skupini).

3. Kliknete na gumb "get directions".

Program vam bo (v angleščini) izpisal navodila za pot in pot istočasno izrisal na zemljevidu.